• ÜRÜN
    KATALOĞU
  • 0

PAZAR BİLGİSİ

1996'dan beri dünya çapındaki dağıtım ortakları ve atölye müşterileri, Türkiye'den gelen Nelkon Spare Parts'in uzmanlığından ve deneyiminden faydalanmaktadır. Otomotiv parçaları ve aksesuarlarının tam servis sağlayıcısı olan Nelkon Spare Parts, otomotiv endüstrisinin lider tam servis ortağıdır.

Türkiye'deki genel merkeze ek olarak, servis ve lojistik merkezlerine ve eğitimli, yetkili dağıtım ortaklarına sahip küresel bir yan kuruluş ağı, 29'den fazla ülkedeki atölye müşterileri için yerel destek ve güvenilir yedek parça temini sağlamaktadır. Dağıtım ortakları ve atölye müşterileri, garantili kalitede çeşitli gereksinimler için iki ürün markasından oluşan otomotiv parça ve aksesuarlarından yararlanır.

Dağıtım ortaklarından ve dünya çapındaki pazarlardaki atölye müşterilerinden gelen düzenli ve açık geri bildirimler, Nelkon Spare Parts'teki ürün ve hizmet teklifinin sürekli daha da gelişmesine geri dönmektedir. Tüm değer zinciri boyunca bu yakın işbirliğinin sonucu, karşılıklı büyüme için sürdürülebilir çözümler.